MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9255123
*
nr 925 5123
Fåtölj
Teak
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:44:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 13:25:33
1
300 kr
17/11 17:34:18
2
350 kr
17/11 17:37:40
3
Vinnande bud
17/11 19:19:21
4
500 kr
17/11 19:19:22
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:59
*
Fåtölj
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5123
Fåtölj
Teak
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/11 13:25:33 | 1 | 300 kr |
17/11 17:34:18 | 2 | 350 kr |
17/11 17:37:40 | 3 | Vinnande bud |
17/11 19:19:21 | 4 | 500 kr |
17/11 19:19:22 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50 -
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:59